skip to Main Content

Kodėl Stirnų terasos?

ARCHITEKTŪRA

Kvartale plėtojamas minimalistinio stiliaus mažaaukštės architektūros kanonas, puikiai derantis su gamtine aplinka ir užtikrinantis patogią gyventojų buitį: mažaaukščiai namai neužstoja vienas kito ir saulės, o kartu kuria privatumo įspūdį.

INFRASTRUKTŪRA

Kvartalo teritorijoje bus įrengtas apšvietimas, gatvės ir šaligatviai, sudaromos galimybės filmuoti kvartalo teritoriją ir užtikrinti gyventojų saugumą.

BENDRUOMENĖ

Stirnų terasose telkiama gamtos ir patogaus gyvenimo privalumus vertinanti darni, tvari bendruomenė, kurios patogumui įrengtos dvi bendro naudojimo rekreacinės paskirties zonos.

GAMTA

Kvartalo įkūrimui pasirinktas pietinis šlaitas – tai garantuoja šviesius, šiltus ir jaukius namus, nestokojančius saulės spindulių. Kvartalas įkurtas natūralios gamtos apsuptyje, atveriančioje vaizdingus miško ir Lentvario dvaro peizažus.

VIETA

Šioje Vilniaus pusėje eismas nėra pernelyg apkrautas, todėl išvengsite ilgo stovėjimo spūstyse. O vos 1-2 km spinduliu rasite 2 gimnazijas, pradinę mokyklą, 2 darželius, parduotuves, sveikatos priežiūros įstaigas.

KOMUNIKACIJOS

Stirnų terasų kvartale rasite pagrindines patogiam gyvenimui būtinas miesto komunikacijas už protingą kainą.

SUSISIEKIMAS

Gyvendami kvartale per 8 min. pasieksite vakarinį Vilniaus aplinkkelį, per 10 min. – Trakus, per 4 min. – automagistralę Vilnius-Klaipėda ir Grigiškes, o į Vilniaus miesto centrą nuvyksite per 20 minučių.

Vilniaus miesto bei Trakų rajono savivaldybės per artimiausius kelis metus planuoja rekonstruoti kelią Vilnius-Trakai bei įrengti dviračių takus, kuriais galėsite pasiekti Trakus ir Vilniaus miestą.

LANKSTUMAS

Priklausomai nuo individualių norų ir poreikių, siūlomi skirtingos kvadratūros sklypai – sklypų plotai varijuoja tarp 8,30 arų ir 18,07 arų, todėl tinkamą sklypą kvartale ras kiekvienas.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder
Back To Top