skip to Main Content

Apie projektą

Gyvenimas susideda iš mažų laimės akimirkų: nubusti, kai saulės spinduliai maloniai glosto veidą, gerti kavą erdvioje terasoje, kvėpuoti grynu oru, mėgaujantis architektūros paveldo vaizdais,  gyventi tyloje ir ramybėje, greitai ir patogiai pasiekiant svarbiausius kasdienybės objektus – darbus, mokyklas, darželius. Stirnų terasos gimė iš idėjos suteikti kokybiško gyvenimo galimybę tiems, kurie nori pabėgti nuo miesto šurmulio ir gyventi gamtos apsuptyje, neatsisakydami didmiesčio patogumų ir sostinės gyvenimo ritmo.

Patogus privažiavimas, vos 20 minučių iki Vilniaus centro, vaizdinga gamtos apsuptis, erdvumo ir privatumo įspūdį kuriantis terasinis sklypų išdėstymas, minimalistinė mažaaukštė architektūra, 1-2 km spinduliu išsidėstę parduotuvės, darželiai ir mokyklos – tai gyvenimo kokybė, kurią Jums siūlo Stirnų terasos.

Iki pat kvartalo ribos – Žvaigždžių gatvėje įrengtas naujas asfaltas.

Stirnų terasos – naujas požiūris į žmogaus ir gamtos vienybę

Nuo šiol, gyvenant natūralios gamtos prieglobstyje, nebereikia daryti išlygų susisiekimo greičiui ir patogumui, nebereikia sukti galvos dėl darželių, mokyklų, parduotuvių ir medicinos įstaigų, nereikia rūpintis komunikacijomis, saugumu ir privatumu. Apie visa tai buvo pagalvota, įkuriant Stirnų terasų kvartalą.

Stirnų terasos – tai uždaras 34 įvairaus dydžio privačių sklypų kvartalas tarp Vilniaus ir Lentvario, įkurtas saulėtame pietiniame šlaite, išsiskiriantis vieninga mažaaukšte architektūra ir užtikrinantis gerą miesto komunikacijų paketą už protingą kainą.

ŽMOGAUS IR GAMTOS VIENYBĖ

Kvartalo vieta ir infrastruktūra garantuoja gyvenimo mieste komfortą ir patogumus, o natūralios gamtos apsuptis leidžia pasinerti į gamtos tylą ir ramybę. Į Stirnų terasų kvartalo prieigas veda asfaltuotas kelias, o kelią Vilnius-Lentvaris, Vilnius-Trakai ir Vilnius-Klaipėda pasieksite vos per kelias minutes. Vos 1-2 km spinduliu įsikūrę 2 gimnazijos, pradinė mokykla, 2 darželiai, parduotuvės, sveikatos priežiūros įstaigos.

Gyvendami Stirnų terasose, Jūs nedarote išlygų patogumui ir susisiekimo efektyvumui, o mėgaujatės grynu oru, gamtos ramybe ir peizažais bei nuolatinių kvartalo svečių – kiškių ir stirnų – draugija.

VIENINGA BENDRUOMENĖ

Stirnų terasose telkiama gamtos ir patogaus gyvenimo privalumus vertinanti darni bendruomenė. Kvartalo apšvietimas, uždarumas ir planuojamos įrengti stebėjimo kameros užtikrina bendruomenės saugumą.

Plėtotojai nuo pat pradžių stengiasi, jog Stirnų terasų bendruomenę vienytų bendri tikslai, taisyklės ir įsipareigojimai. Taip bus užtikrinta darni kaimynystė ir sklandus kasdieninių klausimų sprendimas.

Kvartale taip pat suformuotos 2 bendruomeninės paskirties rekreacinės zonos, kuriose žiemą ir vasarą laisvalaikį galės leisti tiek maži, tiek dideli kvartalo gyventojai. Rekreacinės zonos – tai žaliosios zonos, darniai pratęsiančios natūralųjį landšaftą, o vienoje iš šių zonų įrengtas ir tvenkinys.

VIENINGA ARCHITEKTŪRA

Kvartale plėtojamas vieningas mažaaukštės architektūros kanonas, užtikrinantis patogią buitį ir puikiai derantis su natūralia gamtine aplinka. Gamtos ir pastatų harmonija puoselėjama, naudojant aukščiausios kokybės, gamtai draugiškas medžiagas, renkantis rudus ir kitų žemės spalvų atspalvius bei apželdinant sklypus.

Sklypai išdėstyti pietiniame šlaite skirtingo aukščio terasomis, atveriančiomis vaizdingą panoramą, saugančiomis gyventojų privatumą. Terasinis sklypų išdėstymas garantuoja, kad pastatai neužstos saulės ir vienas kito.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder
Back To Top